płytki sześciokątne w kuchni

plytki-w-kuchniPłytki sześciokątne podłogowe  w formacie 150/173×11 mm. Kolor płytek – szary jednolity.  Powierzchnia górna modyfikowana – dotłoczenie antypoślizgowe dające efekt trójwymiaru. Płytki zostały zabarwione w masie to znaczy, że w razie przypadkowe drobne uszkodzenia powstałe na skutek eksploatacji (nadkruszenie ciężkim przedmiotem brzegu płytki) nie będą widoczne. Kolor płytki także nie ulegnie starciu. Płytki sześciokątne szare zostały technologicznie zabezpieczone przed zabrudzeniami – nie wymagają żadnej impregnacji. Do pielęgnacji płytek używa się zwykłych środków czystości.

Comments are closed.

Repliki płytek historycznych

Produkuje się je na zamówienie z przeznaczeniem głównie do rekonstrukcji zabytkowych posadzek kamienic wybudowanych na przełomie 19 i 20 wieku.. Termin realizacji zamówienia od 6 tygodni.

Warunki realizacji

rekonstrukcje historycznych płytek podłogowych tłoczonych z mas kamionkowych wykonywane są tylko na podstawie oryginalnego wzoru, według którego ustalane są wymiary, typ dekoru oraz kolorystyka.

Pielęgnacja

prawidłowo pielęgnowane kamionkowe płytki podłogowe długo zachowają swój niepowtarzalny kolor. Jednak w trakcie eksploatacji będą one - jak każdy inny rodzaj powierzchni - ulegały zabrudzeniom. Dlatego zaleca się ich regularne mycie ogólnie dostępnymi środkami do pielęgnacji podłóg ceramicznych.

WAŻNE: Do pielęgnacji nie stosować żadnych wosków, nabłyszczaczy, impregnatów ani innych środków, które pozostawiają na powierzchni sztuczne powłoki (tzw. film)

Kontakt

Konserwacje Zabytków
ul. E. Plater 42, Modrzyca
67-106 Otyń

Tel. +48 698 368 603
Fax. + 48 410 30 32
Mail: info@konserwacje-zabytkow.pl