Płytki sześciokątne 3D w łazience

plytki-heksagon-w-lazienceplytki-szesciokat-lazienkaPłytki sześciokątne z tłoczeniem  (ryflowaniem) powierzchniowym z efektem 3D. Płytki w formacie 100/115×11 mm. Kolor: biały historyczny (szara biel) oraz szary. Płytki sześciokątne Inwestor ułożył także na ścianie i dzięki temu uzyskał efekt niesymetrycznego pomieszczenia. Płytki sześciokątne użyte w łazience posiadają nasiąkliwość mniejszą niż 0,5% (minimalna absorpcja wody) a ich powierzchnia jest technologicznie zabezpieczona przed wnikaniem zabrudzeń głębokich, dzięki temu płytek sześciokątnych nie trzeba okresowo impregnować. Do utrzymania czystości wystarczą zwykłe środki do pielęgnacji podłóg.

 

Comments are closed.

Repliki płytek historycznych

Produkuje się je na zamówienie z przeznaczeniem głównie do rekonstrukcji zabytkowych posadzek kamienic wybudowanych na przełomie 19 i 20 wieku.. Termin realizacji zamówienia od 6 tygodni.

Warunki realizacji

rekonstrukcje historycznych płytek podłogowych tłoczonych z mas kamionkowych wykonywane są tylko na podstawie oryginalnego wzoru, według którego ustalane są wymiary, typ dekoru oraz kolorystyka.

Pielęgnacja

prawidłowo pielęgnowane kamionkowe płytki podłogowe długo zachowają swój niepowtarzalny kolor. Jednak w trakcie eksploatacji będą one - jak każdy inny rodzaj powierzchni - ulegały zabrudzeniom. Dlatego zaleca się ich regularne mycie ogólnie dostępnymi środkami do pielęgnacji podłóg ceramicznych.

WAŻNE: Do pielęgnacji nie stosować żadnych wosków, nabłyszczaczy, impregnatów ani innych środków, które pozostawiają na powierzchni sztuczne powłoki (tzw. film)

Kontakt

Konserwacje Zabytków
ul. E. Plater 42, Modrzyca
67-106 Otyń

Tel. +48 698 368 603
Fax. + 48 410 30 32
Mail: info@konserwacje-zabytkow.pl